W dzisiejszych czasach samochód to niezastąpiony środek transportu, bez którego trudno przemieszczać się z miejsca na miejsce. Brak dostępu do własnego auta podczas podróży to problem, który może rozwiązać nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław lotnisko DD Partner. Wrocław to duże miasto i mimo dobrze zorganizowanej infrastruktury transportu miejskiego, własne auto pozwala na sprawniejsze poruszanie się po ulicach.

Wiele osób podróżuje do Wrocławia nie w celach turystycznych, a biznesowych. Ze względu na znajdujący się tu port lotniczy, oferujemy wynajem samochodu we Wrocławiu na lotnisku. To umożliwi Państwu swobodne poruszanie się po mieście bez względu na to, w jakim celu odbyliście tu Państwo podróż. Ze względu na brak limitu kilometrów, wypożyczalnia samochodów na lotnisku we Wrocławiu DD Partner jest świetną okazją do wyjazdu w dalsze tereny. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy ofertę wynajmu auta wraz z kierowcą, który doskonale orientuje się w topografii Wrocławia.

Wynajem samochodów lotnisko Starachowice - Oferta

Wypożyczalnia DD Partner wyróżnia się dużą elastycznością w podejściu do klienta. Zależy nam na tym, aby zaprezentowana oferta spełniła Państwa oczekiwania i była atrakcyjna cenowo. Dla Państwa wygody uprościliśmy całą procedurę wynajmu, a formalności skróciliśmy do minimum, dlatego wypożyczalnia aut DD Partner na wrocławskim lotnisku, świetnie sprawdzi się w sytuacjach kryzysowych, gdy trzeba natychmiastowego dostępu do samochodu. Proste zasady wynajmu to nie wszystko, gdyż możemy również Państwu zaproponować:

 • jasno skonstruowane warunki wynajmu,
 • możliwość wypożyczenia auta w opcji krótko i długoterminowej,
 • pełen pakiet ubezpieczeń na czas podróży,
 • całodobowe wsparcie naszego biura,
 • samochód zastępczy w razie awarii,
 • możliwość podstawienia auta na lotnisko lub w inne wybrane miejsce,
 • wynajem auta wraz z kierowcą,
 • konkurencyjne ceny już od 49 zł za dobę,
 • flotę nowoczesnych i bezpiecznych modeli aut.

Nowoczesne flota komfortowych aut

Dysponujemy flotą pojazdów w różnych klasach i modelach, aby jeszcze lepiej trafić w Państwa potrzeby. Posiadamy niewielkie samochody, które idealnie sprawdzą się w mieście, a także duże SUVy i busy na kilka osób. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy ofertę luksusowych samochodów z nowoczesnym wyposażeniem. Wynajem aut dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, dlatego każdy klient znajdzie u nas odpowiedni pojazd w konkurencyjnych cenach.

Obsługa na najwyższym poziomie

Wszystkie dostępne u nas samochody są sprawne i na bieżąco serwisowane. Przed wyjechaniem w trasę dokładnie sprawdzamy ich stan techniczny i przygotowujemy je, aby były czyste i gotowe do jazdy. Oferujemy wynajem krótkoterminowy na kilka dni lub możliwość wynajmu na dłuższy okres, na kilka miesięcy. Dla stałych klientów i osób, którzy zdecydują się na wypożyczenie samochodu w trypie długoterminowym, przygotowaliśmy specjalne okazje i atrakcyjną ofertę cenową. W razie awarii podstawiamy samochodów zastępczy i zajmujemy się pełną likwidacją szkód z polisy ubezpieczeniowej.

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu - co warto zobaczyć?

Miasto przez całą dobę tętni życiem, dlatego chętnie wybierane jest jako kierunek podróży w celach wypoczynkowych. Nowoczesna infrastruktura i dostęp do ciekawych zabytków przyciąga turystów z całego świata. Oferując wynajem aut Wrocław – lotnisko, dajemy Państwu możliwość poznania z bliska wszystkich atrakcji. Na szczególną uwagę zasługuje Rynek we Wrocławiu i Panorama Racławicka. Warto również zobaczyć zabytkowy ratusz oraz halę stulecia. Wrocław to miejsce, które idealnie nadaje się na spotkania biznesowe i konferencje, gdyż znajduje się tu dużo eleganckich hoteli.

Atrakcyjna oferta DD Partner

Wypożyczalnia DD Partner dba o wszystkich klientów, dlatego tak skonstruowaliśmy ofertę, aby była korzystna. Niskie ceny i nowoczesne samochody to tylko niektóre z aspektów, dla których warto skorzystać z naszych usług. Wynajem aut na lotnisku we Wrocławiu świadczymy całodobowo, umożliwiając wygodną rezerwację online o dowolnej porze. Jesteśmy w stanie podstawić wybrany model samochodu na lotnisko w krótkim czasie od otrzymania zgłoszenia o chęci wynajmu. Nie mamy limitu kilometrów ani ukrytych opłat, dzięki czemu podpisując z nami umowę, od razu znają Państwo całkowity koszt. Nie pobieramy także kaucji i zapewniamy pełen pakiet ubezpieczeń na czas korzystania z auta.

Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z klientami prywatnymi i biznesowymi. Stale udoskonalamy swoją ofertę, aby jeszcze bardziej pasowała do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem internetu lub telefonu. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę.

---

Podstawienie / odebranie samochodu odbywa się na parkingu przy Terminalu pasażerskim.

W celu odbioru zarezerwowanego auta, należy po przylocie i odebraniu bagażu skontaktować się telefonicznie

+48 606 555 999 lub +48 533 994 505

Po kontakcie telefonicznym, pracownik wyjedzie po Państwa na lotnisko i dopełni formalności z przekazaniem samochodu .

Massz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu

 • Główny adres:
  Kraków, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II - Balice
  ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice
  Lokalizacja biura : Stacja Paliw ORLEN
 • DD PARTNER SP Z O.O.
 • NIP: 6783149200
 • REGON: 122983732
 • Telefon: +48 606 555 999
 • Telefon: +48 533 994 505
 • Biuro Obsługi Klienta: biuro@ddpartner.pl
d