Własny środek transportu jest w obecnych czasach niezbędny, aby szybko i wygodnie poruszać się po mieście. Najwięcej problemów pojawia się w przypadku wyjazdów i wycieczek, gdzie nie ma możliwości poruszania się swoim autem. DD Partner - wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie na lotnisku Jasionka jest rozwiązaniem trudnej sytuacji z przemieszczaniem się, gdyż oprócz transferów oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych.

Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Jasionka

Zależy nam, aby dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie, dlatego elastycznie podchodzimy do potrzeb każdego klienta. Oferujemy podstawienie samochodu na lotnisko, dzięki czemu po przylocie na miejsce, będzie czekał na Państwa wybrany model samochodu. Oprócz tego umożliwiamy dostarczenie i odbiór wynajętego auta z dowolnego miejsca, gdyż nasza wypożyczalnia samochodów Rzeszów lotnisko, działa na terenie całego miasta. Dla Państwa wygody umożliwiamy odbiór z lotniska i przejazdy na wybranej trasie w ramach usługi wynajmu auta z kierowcą. Jest to korzystna opcja na czas podróży biznesowych, aby w szybko i bezpiecznie dostać się na umówione spotkania służbowe.

Nowoczesna flota, bogato wyposażonych aut

Najważniejszą cechą firmy DD Partner jest elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo wygodnego auta na rodzinną wycieczkę, czy wysokiej klasy samochodu dla partnerów biznesowych, jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów o bogatym wyposażeniu i wyposażonych w liczne udogodnienia dla podróżnych. Wyjątkowość naszej oferty wynika także z atrakcyjnych warunków współpracy:

 • brak limitu kilometrów,
 • niskie ceny wynajmu już od 49 zł za dobę,
 • jasno skonstruowana umowa wynajmu auta,
 • brak dodatkowych opłat za użytkowanie samochodu oraz kaucji,
 • całodobowe wsparcie naszego biura,
 • auto zastępcze w razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze,
 • wygodna forma rezerwacji online,
 • nowoczesne i sprawne technicznie auta,
 • możliwość wynajmu krótko lub długoterminowego.

W przypadku dłuższego użytkowania auta przewidzieliśmy dla klientów specjalne zniżki i indywidualnie skonstruowane warunki umowy. Staramy się dopasować do potrzeb każdego klienta, dlatego chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego w Państwa sytuacji auta. Wypożyczalnia samochodów Rzeszów – Jasionka DD Partner działa na jasnych zasadach, u nas nie ma kruczków prawnych ani ukrytych opłat, a minimum formalności ułatwia całą procedurę wynajmu.

Korzyści skorzystania z oferty DD Partner

Jedną z najważniejszych zalet wypożyczalni DD Partner jest zróżnicowana flota pojazdów. Znajdują się tu modele wysokiej klasy aut, które są nie tylko wygodne i bezpieczne, ale także przyciągają wzrok swoim wyglądem. Samochody są sprawne, na bieżąco serwisowane i sprawdzane pod kątem technicznym, dlatego nie ma możliwości, że dostaną Państwo niesprawne auto. Zdajemy sobie sprawę, że na drodze mogą wystąpić różne sytuacje, które mogą utrudnić dalszą jazdę. Jesteśmy przygotowani na tę okoliczność i w razie awarii zapewniamy samochód zastępczy, a w przypadku kolizji zajmiemy się całkowitą likwidacją szkód. Dodatkowo każdy klient na czas podróży objęty jest pakietem ubezpieczeń, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Rzeszów - atrakcje

Rzeszów to miasto innowacji, które przyciąga nie tylko studentów, ale także turystów. Uważane jest za miasto nowoczesne, a to wszystko dzięki architekturze i ciągle powstających nowych budynkach. Największą z atrakcji jest rzeszowski rynek z trasą podziemną oraz Multimedialne Fontanny, które warto zobaczyć będąc w mieście. Korzystając z wypożyczalni samochodów Rzeszów -Jasionka będą mogli Państwo z łatwością się przemieszczać i poznać wszystkie uroki miasta. W okolicach Rzeszowa i Jesionki są też godne uwagi hotele wraz ze strefą SPA i relaksu, gdzie można odpocząć po męczącym dniu. Dogodna lokalizacja to też idealne miejsce na nocleg dla gości biznesowych i spotkania służbowe, dlatego w przypadku pełnienia obowiązków zawodowych warto zapewnić gościom luksusowe auto wraz z kierowcą, który bezpiecznie dowiezie ich na miejsce.

Skorzystaj z usługi wynajmu aut DD Partner!

Z naszych usług korzystają klienci prywatni oraz partnerzy biznesowi. Bez względu na to czy interesuje Państwa wynajem krótkoterminowy na kilka dni, czy użytkowanie pojazdu przez kilka miesięcy, zawsze zapewniamy profesjonalną obsługę. Staramy się na każdym kroku ułatwiać korzystanie z naszych usług, dlatego wprowadziliśmy różne formy płatności i rezerwacji. Działamy całodobowo, dlatego jeżeli wypadł Państwu niezapowiedziany wyjazd, natychmiast dostarczymy wybrany model auta pod wskazane miejsce. Możemy zagwarantować, że każdy samochód dotrze do Państwa sprawny technicznie, czysty i gotowy do jazdy.

Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy pewni, że nasza wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie i na lotnisko sprosta Państwa wymaganiom. Chętnie doradzimy która forma wynajmu będzie odpowiednia i jaki model auta najlepiej wpasuje się w Państwa potrzeby.

---

Podstawienie / odebranie samochodu odbywa się na parkingu przy Terminalu pasażerskim.

W celu odbioru zarezerwowanego auta, należy po przylocie i odebraniu bagażu skontaktować się telefonicznie

+48 606 555 999 lub +48 533 994 505

Po kontakcie telefonicznym, pracownik wyjedzie po Państwa na lotnisko i dopełni formalności z przekazaniem samochodu .

Massz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu

 • Główny adres:
  Kraków, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II - Balice
  ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice
  Lokalizacja biura : Stacja Paliw ORLEN
 • DD PARTNER SP Z O.O.
 • NIP: 6783149200
 • REGON: 122983732
 • Telefon: +48 606 555 999
 • Telefon: +48 533 994 505
 • Biuro Obsługi Klienta: biuro@ddpartner.pl
d