Wynajem Aut Lotnisko Rzeszów Jasionka

DD Partner to wypożyczalnia samochodów umożliwiająca szybki i tani wynajem samochodów w Rzeszowie -Lotnisko Jasionka. Oferujemy wynajem samochodów na terenie miasta Rzeszowa, jego okolic oraz na lotnisku Rzeszów Jasionka.

Podstawienie / odebranie samochodu odbywa się na parkingu przy Terminalu pasażerskim.

W celu odbioru zarezerwowanego auta, należy po przylocie i odebraniu bagażu skontaktować się telefonicznie

+48 606 555 999 lub +48 533 994 505

Po kontakcie telefonicznym, pracownik wyjedzie po Państwa na lotnisko i dopełni formalności z przekazaniem samochodu .

 

Wypożyczalnia Samochodów na Lotnisku Rzeszów Jasionka

Oferujemy szeroką gamę komfortowo wyposażonych samochodów osobowych w bardzo atrakcyjnych cenach na rynku. Samochody miejskie, ekonomiczne, kompaktowe klasy średniej oraz klas wyższych.

Posiadamy samochody z silnikiem benzynowym oraz silnikiem diesla, z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, dzięki czemu każdy może dobrać pojazd do swoich potrzeb. Istnieje także możliwość dobrania dodatkowego wyposażenia jak nawigacja czy fotelik dla dziecka oraz zamówienia drugiego kierowcy.

Lotnisko Rzeszów Jasionka  Informacje

Lotnisko leży we wsi Jasionka około 14 km od centrum Rzeszowa. W jego pobliżu przebiegają: droga krajowa nr 9, autostrada A4 oraz droga ekspresowa S19. Port lotniczy leży przy drodze wojewódzkiej nr 869 łączącej drogę krajową nr 9 (Ruda Mała) z dawną drogą krajową nr 19 (Jasionka). 

Atutem lotniska jest bezpłatny i monitorowany parking dla samochodów osobowych

Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka", jako najdalej wysunięte na południowy-wschód lotnisko komunikacyjne Polski ma szansę dalszego rozwoju, by w niedalekiej przyszłości otworzyć szerzej okno na świat dla  regionu.

 

Dojazd do Lotniska Rzeszów Jasionak

Między miastem a portem lotniczym kursują autobusy MPK Rzeszów. Przystanek autobusowy znajduje się 50 m przed terminalem pasażerskim, natomiast przystanek w centrum miasta usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworców PKP Rzeszów Główny i PKS Rzeszów przy ulicy Bardowskiego oraz na Placu Wolności.

 

Rzeszów - stolica województwa podkarpackiego, leżąca nad Wisłokiem - dopływem Sanu, jest największym miastem w południowo-wschodniej Polsce. Mieszka tu ponad 165 tys., to ważny ośrodek handlowy, kulturowy, akademicki. Kojarzy się go raczej z nieciekawą zabudową czasów PRL-u i sporym ruchem drogowym, gdyż jest to kluczowy węzeł komunikacyjny regionu. Podróżujący samochodem doskonale znają charakterystyczny pomnik Czynu Rewolucyjnego, stojący zbiegu Alej Łukasza Cieplińskiego i Józefa Piłsudskiego.

Na pierwszy rzut oka Rzeszów faktycznie ma niewiele do zaoferowania. Ale jest to bardzo mylna opinia, którą łatwo zmienić poznając niewielką, ale nader interesującą starówkę miejską.

Stara część miasta stanowi obecnie tylko niewielki fragment współczesnego Rzeszowa: obejmuje Rynek oraz kilkanaście ulic w najbliższym jego otoczeniu. Rynek o kształcie czworoboku o wymiarach około 100 x 50 m znajduje się w centrum miasta. W zachodniej części rynku stoi okazały ratusz miejski. Dwukondygnacyjny budynek, dzięki wieżyczkom i wielokształtnym oknom ma bajkowy wygląd., przypominający kształtem zamek. Jest to efekt XIX-wiecznej przebudowy. Na rynku w Rzeszowie ważne jest nie tylko to, co na powierzchni, ale i to, co głęboko pod ziemią. Pod płaszczyzną bruku, kryją się bowiem skomplikowane meandry piwnic i korytarzy. Ponieważ rynki w średniowieczu, zgodnie ze swoją nazwą, pełniły funkcje handlowe, kupcy musieli gdzieś przechowywać towary. Rzeszów był w o tyle szczęśliwym położeniu, że powstał na glebach lessowych, które dość łatwo ulegały ingerencji człowieka. Dzięki temu, miejscowi kupcy dorobili się wspaniałych piwnic, w których mogli przechowywać swoje towary. Zabezpieczone piwnice, choć nie mogły już służyć handlowi, stały się ciekawą atrakcją turystyczną. Podziemna Trasa Turystyczna, o długości 214 m składa się z 34 piwnic, położonych na różnych poziomach. Najniższa z nich znajduje się na głębokości 9,58 m

 

Massz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu

 • Główny adres:
  Kraków, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II - Balice
  ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice
  Lokalizacja biura : Stacja Paliw ORLEN
 • DD PARTNER SP Z O.O.
 • NIP: 6783149200
 • REGON: 122983732
 • Telefon: +48 606 555 999
 • Telefon: +48 533 994 505
 • Biuro Obsługi Klienta: biuro@ddpartner.pl