Wypożyczalnia samochodów  Kraków

DD Partner to profesjonalana wypożyczalnia samochodów osobowych oferująca kompleksową obsługę klientów indywidulanych i biznesowych.

Posiadamy szeroką gamę komfortowo wyposażonych samochodów osobowych w bardzo atrakcyjnych cenach na rynku, samochody miejskie, ekonomiczne, kompaktowe klasy średniej oraz klas wyższych.Wszystkie samochody posiadają w standardowym wyposażeniu klimatyzację, elektryczne sterowanie szyb i radio. Samochody posiadają pełne ubezpieczenie (OC, AC, NNW).

Wynajem aut  Kraków

Oferujemy Państwu punkty odbioru samochodów w Krakowie :

 

1. Kraków, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II - Balice

ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice

 

Lokalizacja biura : Stacja Paliw ORLEN

 

2. Kraków, PKP Dworzec Główny

ul. Pawia 5, 31-154 Kraków

 

3. Kraków, Galeria Dekada

ul. Stanisława Stojałowskiego 12 , 32-020 Kraków

 

4. Kraków, Miasto -możliwość podstawienia auta pod wskazany adres

 

 

Kraków jest najbardziej rozpoznawalną na świecie polską marką, miastem odwiedzanym rocznie przez około 8 milionów gości. Przyciąga ich niepowtarzalną atmosferą i unikatowym w światowej skali, największym zespołem zabytkowym w Polsce obejmującym ponad 6 tysięcy bezcennych obiektów architektury, a także różnorodnością i poziomem wydarzeń kulturalnych.

 Kraków i jego okolice to potencjał nieograniczonych możliwości dla turysty. Tutaj odkryje on skarby Starego Miasta, zabytki żydowskiego Kazimierza, urok Zwierzyńca i zarazem socrealistyczne klimaty Nowej Huty. A już zaledwie kilka kilometrów od centrum – ciszę wznoszącego się nad brzegiem Wisły tynieckiego Opactwa Benedyktynów czy, nieco dalej, malownicze pejzaże podkrakowskich dolinek, Puszczy Niepołomickiej, Ojcowskiego Parku Narodowego i wyjątkowe podziemne przestrzenie Kopalni Soli w Wieliczce.
 
Podążając krakowskimi ścieżkami królów, artystów i uczonych, można poczuć i poznać historię, tradycję i współczesność całej Polski. Słynny krakowski best walking distance gwarantuje możliwość odwiedzenia najciekawszych miejsc w mieście w ramach spaceru, podczas którego warto zwrócić uwagę na niezliczone kawiarnie, puby i restauracje, tętniące życiem o prawie każdej porze dnia i roku.
 
Na turystów przybywających do Krakowa czeka też bogata i różnorodna oferta hotelowa, doskonała infrastruktura komunikacyjna, w tym rozbudowana sieć połączeń kolejowych i nowoczesny port lotniczy (Kraków Airport) im. Jana Pawła II w Krakowie-Balicach.

 

Massz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu

 • Główny adres:
  Kraków, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II - Balice
  ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice
  Lokalizacja biura : Stacja Paliw ORLEN
 • DD PARTNER SP Z O.O.
 • NIP: 6783149200
 • REGON: 122983732
 • Telefon: +48 606 555 999
 • Telefon: +48 533 994 505
 • Biuro Obsługi Klienta: biuro@ddpartner.pl